Про Майстерню одягу Ярини Жук

"Майстерня одягу Ярини Жук" - родинне підприємство (бізнес, чи то фірма по-сучасному). Всі наші вироби створені дизайнером і обов'язково прикрашені вишивкою, що також є авторською роботою. У кожному орнаменті ми намагаємось зберегти символіку та специфіку регіональних узорів, адже кожен символ - це як буква у алфавіті, зі своїм значенням. За допомогою цих букв ми пишемо свої вишивки. Наші замовники - різні за віком, фахом та статками люди, об'єднані любов'ю до українських традицій і бажанням одягнути оригінальний сучасний вишиваний одяг. І оскільки різні люди мають різні вподобання, ми постійно обновляємо наші моделі. Сподіваємось, ви знайдете у нас дещо на ваш смак. Завжди раді вашим коментарям і побажанням, які ви можете залишити на нашому блозі. Там же ви зможете дізнатись більше про нас.

Дякуємо за увагу!

З повагою,    Ярина ЖУК

 Про нас пишуть:

«Коли замовник дає повну свободу дій – виходять найкращі вироби…»; «Намагаюсь робити речі стильними, а не модними. Колись Коко Шанель сказала: «Мода виходить з моди. Стиль – наколи!». Думаю, це гідне гасло для кожного дизайнера…»

журнал «Наше весілля» #5 (12-13)’ 2008

***

«Также не менее ексклюзивны были и наряды молодоженов: роскошнейшая белоснежная вишиванка жениха, работы известного дизайнера Ярины Жук и платье невесты для второго дня, которое, к сожалению, Viva! Так и не довелось увидеть, так как это уже был сугубо семейный праздник…»

статья «Свадьба в стиле фолк» (свадьба лидера группы «ТІК») журнал Viva! (юбилейный номер №16 (100), 07.08.2008

***

«Відома львівська поетеса Марія Чумарна, автор книги «Код української вишивки» зазначила, що як і вишиті речі, так і одяг Ярини Жук є таким собі трансформатором енергії, яка передається через вишиту символіку.
«Ця колекція руйнує стереотип, що українці носили лише чорно-червоно-білу вишивку. Вразило поєднання кольорів: чорний з бірюзовим, жовтий з бірюзовим. І хоч багато було чорного кольору, він дуже гармоніював з вишивкою. Чорний колір — це символ внутрішньої праці  людини, бірюзовий — колір умиротвореної води. У поєднанні з жовтим — спокій і радість. Від одягу йде енергетика світла», — каже Марія Чумарна…»

портал «malakava.com» 11.05.2009

***

«Модельєр Ярина Жук більше відома у Києві та Львові, хоч живе й працює у рідному Івано-Франківську. Родзинкою дизайнера є вишивка, зокрема прадавні писанкові візерунки (Ярина є випускницею факультету вишивки та моделювання ЛДКДУМ ім.Труша). Одяг від Ярини Жук завжди з натуральних тканин та вражає елегантною стриманістю. Це етно дуже деліктне, вишивка сприймається як вишукана прикраса і не відволікає уваги від чистоти лінії. ..»

газета «Галицький кореспондент» №18, 14.05.2009

***

«Український етно-модерн» - так називає дизайнерка Ярина Жук стиль одягу над створенням якого працює уже більше двох років. Її нова колекція «Під знаком писанки» створена власне за тими мотивами, які ми звикли бачити на великодніх писанках. Нестандартно вона підходить і до вишивки, яка прикрашає її моделі. Своє колекцією модельєр намагалася довести, що вишиті речі можна носити не лише на свята а й в будній день. Для жінок вона представила сукні і костюми, а для чоловіків безрукавки. Не оминула своєю увагою і дітей, для них теж розроблено декілька моделей. До слова, дослідження українських науковців доводять, що вишитий одяг збільшує силу енергетики людини в декілька разів…»

FM-станція «Радіо 4U», 11.05.2009

***

   «Привернув увагу унікальний почерк авторки — поєднання м’яких кольорів і природний крій одягу. Як відомо, кольорова гама виробів і натуральні тканини надають одягу позитивної енергетики, роблять його приємним у використанні…» (Наталія Король, мистецтвознавець. Стаття «Культурно-естетичний аспект у сучасному дизайні дитячого одягу»

«Вісник Львівської національної академії мистецтв»

***

   «Більшість наших клієнтів – саме українці. Ми орієнтовані на інтелектуального покупця, який не боїться виділяться з натовпу креативним підходом до одягу. Стосовно географії наших шанувальників, то вони є і у Франції, і в Канаді, і в США і навіть в Австралії…»; «І-ФО: Вважаєте себе успішним дизайнером? ЖУК: Я не знаю, що ви маєте на увазі під словом «успішний». Я себе реалізувала. Мені подобається моя справа, а людям – її результат. Поки що ми не сягнули максимального потенціалу і це тішить – є куди рости, що розвивати, і буде чим займатись у найближчі роки…»

тижневик «Івано-Франківський оглядач» №26 (103) 15.06.2010